ZOSTALIŚMY UHONOROWANI
DYPLOMEM ORAZ MEDALEM
ZA WKŁAD WŁOŻONY W ROZWÓJ
RYNKU NIERUCHOMOŚCI.

DZIĘKUJEMY.

ico
Aktualności
2016-09-22 - Rewolucja w nieruchomościach - wirtualne wizyty wykonywane Ricohem

Znaczna część naszych klientów z branży nieruchomości już prezentuje oferty za pomocą wirtualnych wizyt. Wirtualne wizyty wykonywane za pomocą tego aparatu to strzał w dziesiątkę!
Wiemy, od pośredników, że zainteresowanie mieszkaniami, domami... wzrosło wśród ich potencjalnych klientów i że wykonanie wirtualnej wizyty to łatwizna.
Wniosek z tego taki: nieruchomości najlepiej prezentować za pomocą wirtualnych wizyt, a te można w łatwy i szybki sposób wykonać za pomocą Ricoha.
Część z właścicieli biur ma kilka urządzeń w swojej firmie, agenci chętnie pracują z aparatem

Galactica Virgo
2015-10-28 - Galactica partnerem wrześniowych konferencji o tematyce HR
Galactica po raz kolejny uczestniczyła w konferencjach. W miesiącu wrześniu nie zabrakło nas na VIII Konferencji HR FACTOR, III Kongresie HR - Ludzie i Strategia oraz Mixer HR 2015. Galactica Libra cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczestników takich spotkań, klienci wręcz są zachwyceni możliwościami programu.
Galactica Libra
2015-07-02 - Nasz udział w V konferencji Lato HR

Nie mogło zabraknąć nas w tym wydarzeniu skierowanym do pracowników działów HR, osób na kierowniczych stanowiskach oraz wszystkich innych związanych z branżą zarządzania zasobami ludzkimi. Na konferencji zostaną omówione nowe narzędzia oraz rozwiązania z obszaru HR, dlatego bierzemy udział w wydarzeniu z naszym oprogramowaniem dla działów HR – Galactica Libra.  

Galactica Libra
2015-05-23 - Na XX Kongresie Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości

Jubileuszowy kongres jest okazją do zapoznania szerokiego grona znamienitych gości z nowymi możliwościami oprogramowania dla biur nieruchomości Galactica Virgo. Tematem wydarzenia będą największe wyzwania rynku nieruchomości oraz perspektywy zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami. Kongres to okazja do wymiany doświadczeń oraz prezentacji praktycznych rozwiązań.

Galactica Virgo
2015-05-22 - Galactica uhonorowana za wspieranie Transferu Bydgoszcz w sezonie 2014/2015

Siatkarze Transferu Bydgoszcz osiągnęli w minionym sezonie dobry wynik - zakończyli sezon 2014/2015 PlusLigi na dobrym 5. miejscu, tuż za ligowymi potentatami. Galactica wspierała aktywnie siatkarzy w minionym sezonie, za co Klub wyróżnił nas kolejną statuetką. Dziękujemy i życzymy sukcesów w kolejnym sezonie, zapraszając jednocześnie Państwa do kibicowania naszym siatkarzom.

Galactica
2015-05-21 - Galactica Libra na Konferecji HR - STRATEGICZNY PARTNER W BIZNESIE

Nie mogło zabraknąć nas na tym strategicznym spotkaniu dla praktyków HR. Już po raz kolejny uczestnicy konferencji na Śląsku mogli poznać oprogramowanie Galactica Libra i jego nowe możliwości. Dla nas to dodatkowy czas na wymianę doświadczeń i poznanie oczekiwań pracowników działów HR wobec narzędzia ich pracy.

Galactica Libra
2015-02-24 - 2 edycja konferencji HR Solutions Trends

Podczas 2 edycji konferencji  Galactica zaprezentowała nowoczesne rozwiązanie informatyczne, Galactica Libra - dla działów HR. W wydarzeniu wzięli udział kluczowi gracze na rynku, a wiedzą i doświadczeniem podzielili  się eksperci branżowi.

Galactica Libra
2015-01-14 - ,,Nowe wyzwania – nowe metody – nowe narzędzia” czyli z Galactica Libra na Śniadaniu HR

Styczniowy cykl spotkań „HR na Śniadanie”, to wydarzenia, na których nie mogło zabraknąć naszej firmy. Pierwsze ze spotkać już 14.01.2015 w Warszawie, kolejne 28.01.2015 we Wrocławiu. Jeden z tematów spotkań to ,,Nowe wyzwania – nowe metody – nowe narzędzia”, Galactica Libra-oprogramowanie dla branży HR, świetnie wpisuje się w temat wydarzenia.

Galactica Libra
2015-01-13 - Nowy szablon - strona responsywna

Nasza firma przygotowała specjalnie dla Państwa ofertę, która umożliwia skorzystanie z najnowszego typu responsywnej strony internetowej, jaką jest Typ M. Nowe rozwiązanie przystosowane jest zarówno do wyświetlania strony na komputerach stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych, ponieważ dostosowuje rozmiary grafik do każdej rozdzielczości ekranu. Projekt zawiera również szereg zmian pozycjonerskich, zebranych na podstawie sugestii naszych klientów.

Portale i serwisy internetowe
2014-12-13 -  Galactica wyróżniona w branży nieruchomości

Na konferencji, która odbyła się 13 grudnia 2014r. w Łodzi, firma Galactica otrzymała tytuł zasłużony dla Polskiego Rynku Nieruchomości. Wyróżnienie jakie otrzymaliśmy w postaci dyplomu oraz medalu, uświadamia nam, że praca włożona w rozwój systemu Galactica Virgo jest doceniana i tym bardziej motywuje nas to do dalszego działania. Dziękujemy.

 

Galactica Virgo
1 2 3 4 5 6 7
do góry

Jeśli masz pytanie
lub chcesz poznać aktualne promocje

zostaw swój numer
Za chwilę oddzwonimy

Galactica - oprogramowanie dla firm - innowacyjna gospodarka